Start Ziel-Bruk Płoty - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Start Ziel-Bruk Płoty
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Hamar Górzyn - Zorza Grzmiąca 3:1
  • Start Płoty - Energetyk Dychów 0:0
  • Alfa Jaromirowice - Znicz Leśniów Wielki 11:0
  • Relaks Grabice - Fadom Nowogród Bobrzański 3:1
  • Pogoń Wężyska - KP Świdnica 3:1
  • Błękitni Zabłocie - Sparta Mierków 2:5
  • Spartak Budachów - Czarni Czarnowo 2:3
  •        

Logowanie

Kontakty

Najnowsza galeria

Grali nasi najmłodsi!
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 57, wczoraj: 82
ogółem: 690 767

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Nieskuteczność pod bramką rywala.

  • autor: zajacsl, 2018-04-23 12:47

Do meczu z Energetykiem przystępowaliśmy w roli faworyta. Od początku spotkania dobrze wychodziliśmy spod pressingu jednak nie miało to przełożenia na sytuacje bramkowe. W drugiej połowie meczu potrafiliśmy stworzyć zagrożenie pod bramką gości jednak jednak zabrakło zimnej krwi i nie udało nam się skierować piłki do siatki mimo gry w przewadze od 60 minuty spotkania gdy sędzia ukarał czerwoną kartką obrońcę Energetyka

Start Ziel-Bruk Płoty - Energetyk Dychów (0:0)

Skład: Radosław Motykiewicz- Bartosz Podrzycki (Sławomir Zając), Wojciech Sobierajski, Roland Kifert, Alan Mroziński- Roland Szczepaniak (Patryk Brola), Jacek Wieczorek, Mateusz Badecki, Mateusz Serafiński (Marcelin Rolewicz), Marek Siwiński (Kuba Fronczyk)- Dawid Strózik (Damian Gac)


3 kolejka Ligi Żaków U-9

  • autor: zajacsl, 2018-04-23 12:44

Start Ziel-Bruk Płoty- AP MM Falubaz VI Zielona Góra 2:3 (0:1)

Piast Czerwieńsk- Start Ziel-Bruk Płoty 2:2 (1:1)

Start Ziel-Bruk Płoty- AP MM Falubaz V Zielona Góra 2:4 (2:2)

 

Wystąpiliśmy w składzie:

  • 1. Kacper Kryś
  • 2. Ksawery Mroziński
  • 3. Maciej Koleżak
  • 4. Dawid Bartoszewski
  • 5. Bartosz Filar
  • 6. Michał Czerwczak
  • 7. Jordan Onoh
  • 8. Patryk Seweryn
  • 9. Bartosz Dąbkowski
  • 10. Jan Łaboński

Komentarz trenera Sławomira Zająca: 
- Cieszy postawa chłopców w trzecim spotkaniu,w którym pokazaliśmy kawał dobrej piłki. Dwa pierwsze spotkania były dla nas dobrą lekcją, ponieważ przeciwnicy wykorzystali nasz każdy błąd w wyprowadzeniu piłki od bramki. Za tydzień postaramy się zagrać lepiej.


3 kolejka Ligi Orlika

  • autor: zajacsl, 2018-04-23 12:39

APMM Zielona Góra -Start Ziel Bruk Płoty 5:5 (3:3)

Bramki: Jedrzej Koziołek 2,Aleksander Tomczyk, Karol Bartoszewski, Kacper Wirtykus
 

 

Skład:

  • Sebastian Jach
  • Karol Bartoszewski
  • Adrian Towpik
  •  Bruno Zachariasz
  •  Aleksander Tomczyk
  • Aleksander Bajon
  •  Jedrzej Koziołek
  • Krzysztof Siwinski
  • Michał Adamski
  • Kacper Witrykus
  • Marcin Mazur

2 kolejka Ligi Orlika

  • autor: zajacsl, 2018-04-23 12:28

Start Ziel-Bruk Płoty- SKP Kisielin 3:8 (2:4)

Bramki: Jedrzej Koziołek 2, Karol Bartoszewski

 

 

Skład:

  •  Błażej Rutkiewicz
  • Sebastian Jach 
  • Marcin Mazur,
  • Jedrzej Koziołek,
  • Bruno Zachariasz
  •  Adrian Towpik
  • Krzysztof Siwinski
  • Bartek Rodykow
  • Aleksander Tomczyk
  • Aleksander Bajon
  • Michał Adamski
  • Daniel Dabrowski
  • Karol Bartoszewski.

  • Krok do przodu!

    • autor: zajacsl, 2018-04-18 22:24

    Zorza Grzmiąca- Start Ziel-Bruk Płoty 0:1 (0:1)

    Bramka: Roland Szczepaniak

    Skład: Radosław Motykiewicz- Marek Siwiński, Wojciech Sobierajski, Roland Kifert, Alan Mroziński- Damian Rolewicz (Marcelin Rolewicz), Jacek Wieczorek, Mateusz Badecki, Mateusz Serafiński, Roland Szczepaniak- Dawid Strózik (Patryk Brola)


    I kolejka Ligi Orlika: Czerwieńsk

    • autor: zajacsl, 2018-04-10 13:02

     

    Start Ziel-Bruk Płoty- Piast Czerwieńsk 5:8 (2:3)

    Bramki: Karol Bartoszewski 2, Aleksander Tomczyk 2, Krzysztof Siwiński

     

    Skład:
    1. Błażej Rutkiewicz
    2. Karol Bartoszewski
    3. Bruno Zachariasz
    4. Adrian Towpik
    5. Aleksander Tomczyk
    6. Krzysztof Siwiński
    7. Kacper Witrykus
    8. Michał Adamski
    9. Sebastian Jach
    10. Bartosz Rudykon
    11. Aleksander Bajon
    12. Marcin Mazur


    Po nauke do Rakowa.

    • autor: zajacsl, 2018-04-08 15:12

    W dniach 4.04-6.04 trener Sławomir Zając przebywał na stażu w akademii Rakowa Częstochowa poznając wyjątkową metodologię szkoleniową oraz organizację akademii.


    Mecz , 01:00

    Archiwum aktualności


    Buttony

    Reklama

    Ankiety

    Brak aktywnych ankiet.

    Ostatnie spotkanie

    Start Płoty 0:0 Energetyk Dychów
    2018-04-21, 16:00:00
         
    oceny zawodników »

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 18
    Hamar Górzyn 3:1 Zorza Grzmiąca
    Start Płoty 0:0 Energetyk Dychów
    Alfa Jaromirowice 11:0 Znicz Leśniów Wielki
    Relaks Grabice 3:1 Fadom Nowogród Bobrzański
    Pogoń Wężyska 3:1 KP Świdnica
    Błękitni Zabłocie 2:5 Sparta Mierków
    Spartak Budachów 2:3 Czarni Czarnowo

    Najbliższe spotkanie

    Znicz Leśniów Wielki   Start Płoty
    2018-04-29, 17:00:00


    Statystyki przedmeczowe »

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 19
    Czarni Czarnowo - Błękitni Zabłocie
    Sparta Mierków - Pogoń Wężyska
    Energetyk Dychów - Zorza Grzmiąca
    Znicz Leśniów Wielki - Start Płoty
    Fadom Nowogród Bobrzański - Alfa Jaromirowice
    Spartak Budachów - Hamar Górzyn
    KP Świdnica - Relaks Grabice

    Kalendarium

    25

    04-2018

    środa

    26

    04-2018

    czwartek

    27

    04-2018

    piątek

    28

    04-2018

    sobota

    29

    04-2018

    niedziela

    30

    04-2018

    pon.

    01

    05-2018

    wtorek